Kurumsal

Karamürsel Branda

Branda sektörü geniş yelpazeye sahip, kalite şartlarının değişken olduğu ve işçiliğin öneminin belirgin olduğu bir sektördür.

Günümüzde birçok branda çeşidinin işçilikle değişen tasarımları vardır. Çağımızın trendleri ve görsel dizaynları sayesinde dekoratif olarak kullanabildiğimiz brandalar, binalarımızı, yaşadığımız alanları hayatımızın daha konforlu ve görsel açıdan ferahlatıcı olması için yapmaktayız.

 

Uzun yıllardır ekibimiz en kalitelisini yapmaya çalışmışlardır. kalite malzeme ve kaliteli işçilik bu sektörde çok önem arz etmektedir. İşimizi en basit şekliyle kendi evimize, dükkanımıza yapıyoruz. Araştırıyoruz ve her gün daha iyisini ve elimizde olduğu kadar yeni tasarımlarla örnek olmayı amaçlamaktayız. Amacımız en iyi ürünlerle yıllarca kullanabileceğiniz ve görsel olarak zaman içerisinde eski gözükmeyecek ürünleri hızlı ve sorunsuz olarak size teslim etmektir.


Size özel tasarımlarımız, işimizi kendimize yapıyormuşcasına kaliteli ve sorunsuz yapmaya özen göstermemiz ile hizmetinizdeyiz. Montaj sonrası bakım tamirat ve tadilat işlerinde yılların tecrübesi en güzel, en iyi ve en kaliteli ürünlerimizi size sunmaya hazırız. Son söz olarak “Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” ata sözümüz ile size sorunsuz ve mutlu bir hayat dileriz.

Ekipler ve şirketler tutkulu olduğunda, işleri kendileri için konuşur.

İşini severek yapan şirketlerin ön planda tuttuğu ilkeler çok farklıdır. İlk önce kendileri işlerini mükemmel bulmadan huzura eremezler. Kalite, müşteri memnuniyeti aslında kendi özeleştirisi olan şirketlere özgü benimseme ile nihai sonuçlara ulaşır.

Çalışma prensiplerimiz

01.

Kalite

Gerekli tüm deklarasyonların incelenerek ISO standartları çerçevesinde son kalite ve ürün grubuna göre değerlendirilmiş kalite standartlarına bağlı kalmakta ve tabii olmaktayız.

02.

Dürüstlük

Ürünlerimizin tüm yapım ve montaj işleri bünyemizde yapılmaktadır. Tüm ürünlerimizin arkasında sınırsız müşteri memnuniyeti kapsamında durmaktayız.

03.

Yenilikler

Günümüz teknolojilerini yakından takip etmekteyiz. En son dokuma teknikleri ve montaj teknikleri gibi işimizin kapsamında olan tüm yenilikleri takip etmekte ve uygulamaktayız.

04.

Güvenlik

Hiç bir ürünümüz insana zarar verecek montaj ve kimyasal maddelerle üretilmemiştir. Her şeyin başı güvenlik ilkesi ile uygun olmayan alanlara uygulama yapmamaktayız.

Başarılarımız

Dünyayı değiştirebileceklerini düşünecek kadar çılgın olanlar, yapanlardır.

20+

İş hayatındaki yıllar

30

En iyi uzmanlar

250+

Tamamlanan Projeler

38

İş Ortakları

Neden firmamızı seçmelisiniz?

Mükemmel takım

İşini iyi bilen, tecrübeli ustalarımız ile güvenli ve sorunsuz ürünler üretmekteyiz. Sürekli kendini geliştiren bir takım olmaya çalışmaktayız.

Zengin deneyim

Yılların verdiği tecrübe ile ne ne zaman ve nasıl uygulanıp en uygun ve elverişli şekilde kullanılabilir analiz etmekteyiz.

Uygun fiyatlar

Son kalite hammaddeleri üreticisinden temin etmekteyiz. Bu sayede en uygun fiyatları size sunmaktayız.

Müşteri Desteği

Müşterilerimizin istediği her türlü uygulamayı yapabilmekteyiz. Sorun olması durumunda teknik servisimiz hızlı bir şekilde sorunlarınızı çözmektedir.

Yenilikler

Hersene düzenlenen fuar ve etkinlikleri takip ederek son eknoloji ürünleri kullanıyoruz. Bu kapsamda en yeni ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.

Yaratıcılık

Uygulama yapılacak alana en estetik görünecek ve insan doğasına hitap edecek şekilde ürünlerimizi tasarlıyoruz.

İşletmenizi yeni bir kalite düzeyine getirin! Şimdi iletişime geçin!

Kalite Belgelerimiz